Hakkımızda

 

TAŞ KIRMA – ELEME ve YIKAMA Makineleri olarak İmalat, mühendislik, proje ve işletmecilik alanlarındaki tecrübelerimizi ve 20 yıllık deneyimimizi bir araya getirerek; Üstün üretim kabiliyeti ve çeşitlilikle donatılmış üretim tesislerimizde, talebe ve ihtiyaca göre tasarlanıp üretilecek özel ürünlerin yanı sıra, yüksek adetlerde std. konkasörlerin seri üretimini de yapmaktayız.

İmalatlarımız arasında çeneli kırıcılar, darbeli kırıcılar, elekler, yıkama helezonları ve bant konveyörler bulunmaktadır. Kapasite itibariyle yumuşak taş cinslerinde 500-1200 ton/saat kapasiteye kadar; dere ya da sert taş cinslerinde ise 250-600 ton/saat kapasiteye kadar tesisler üretilmektedir. Bu tesisler müşteri ihityaçlarına göre mobil ya da sabit olabilmektedir.

1994 yılında mühendislik hizmetleri ile Ankara’da faaliyetlere başlayan firmamız, Bugün, hala Ankara – Ostim Organize Sanayi Bölgesinde proses dizaynı ve projelendirilmesi başta olmak üzere; üretim, bakım/onarım, danışmanlık ve Ar-Ge çalışmaları ile kapsamlı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Bugüne kadar pek çok taş kırma ve eleme tesisleri için makine üreten ve anahtar teslim tesisler kuran firmamız, donanımlı ekibi, bilgi birikimi, sektörel tecrübesi ve esnek üretim imkanlarıyla, CE yönetmeliklerini, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve CRM (Customer Relationship Management) sistemini eksiksiz uygulamaktadır.

Firmamız, Yaklaşık çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ile ve müşterilerine olan sorumluluğunun bilincinde hareket ederek, kaliteli işçilik ve kullanılan yüksek kalitedeki malzemeye bağlı olarak Türkiye ve dünyada üretilen en kaliteli, en dayanıklı ve en uzun ömürlü makineleri imal etmeyi prensip haline getirmiştir.

Firmamız, yıllar içerisinde oluşturduğu Yoğun müşteri portföyü ile sektörde hak ettiği yeri elde etmiş ve başarısını kanıtlamıştır. Günümüze kadar gerek yurtiçi, gerek ise yurtdışında tamamlanmış başarılı projeler ve elde edilen saygın referanslar, firmamızın bundan sonraki projelerinde sergileyeceği kalite ve elde edeceği başarının teminatıdır.

Firmamız, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümleri geliştiren ve her aşamada memnuniyeti sağlayan, üretim sürecindeki profesyonel, titiz, düzenli çalışması ve ürünlerindeki yüksek kalite ile yurtiçi ve yurtdışında güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.  

-

Üretimini Yaptığımız Anahtar Teslimi Tesisler:

  • Sabit veya Seyyar kırma, eleme, yıkama ve stoklama tesisleri
  • Sabit veya Seyyar kırma, eleme ve stoklama tesisleri
  • Eleme, yıkama ve stoklama tesisleri
  • Eleme ve stoklama tesisleri
  • Sabit veya Seyyar mekanik stabilizasyon plenti

-

Kalite Belgelerimiz :

ISO 9001:2008 - CE - TSE

ISO 9001:2008 – CE – TSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-